Статті

Благоустрій захоронення. Огорожа.

Корисні поради
В нашій країні, нажаль, відсутні норми та законодавчі акти, щодо утримання місць поховання в належному стані, догляду за кладовищами на державному рівні. Турбота по догляду за могилами, та додержанням їх в належному стані полягає на плечі рідних та близьких. Не така вже це проблема, якщо ви молоді та здорові, та мешкаєте в тому ж самому населеному пункті. А якщо це не так?
В такому разі допоможе благоустрій місця поховання. Після проведення заходів по благоустрою, могила довгий час перебуватиме у охайному вигляді та не потребуватиме вашого втручання.
Зазвичай роботи по благоустрою проводять разом з встановленням пам’ятника. Також можливо провести такі роботи і через деякий час.
Варіантів благоустрою може бути безліч, наприклад:
-       Обкладання могили плиткою (в 1 ряд, 2 ряди і т.д.)
-       Укладання плитки на площадку ( 2 місця або більше)
-       Бетонування площадки та засипання гравієм.
-       Укривання площадки агротекстилем з укладанням покривного матеріалу.
-       І т.п.
В майстерні пам’ятників «Ангел» ви маєте можливість вибрати будь-який вид благоустрою, так само як і вибрати матеріал плитки – граніт, кераміка, полімербетон, та її колір.
           Ще одним заходом по благоустрою могили являється встановлення огорожі. Вона несе не тільки практичну функцію – оберігає від витоптування могили перехожими та тваринами, але й декоративну – з огорожею місце поховання набуває більш доглянутого, завершеного вигляду.
           Матеріали для виготовлення огорожі також різні – полімербетон, граніт, метал. З різновидами огорожі ви можете ознайомитися на сайті, або, безпосередньо в майстерні пам’ятників «Ангел».