Статті

КОЛИ ЗАМОВЛЯТИ ТА ВСТАНОВЛЮВАТИ ПАМ’ЯТНИК

Корисні поради
Віддаючи останні почесті близьким людям, які залишили нас, часто виникає питання: «Коли ж саме потрібно замовляти та встановлювати пам'ятник?»
Виходячи з багаторічного досвіду наші фахівці радять:

Замовлення пам’ятника.
По-перше і, мабуть, найголовніше – зважте свій емоційний стан. Якщо ви нервуєте, тужите за рідною людиною, що покинула вас, якщо кожна дрібниця нагадує про неї і ви не можете стримати сліз, то в такому стані вам буде дуже важко зосередитися на замовленні пам’ятника. Ви лише виснажите, змучите і себе і фахівців майстерні, в такому разі навряд вас задовольнить кінцевий результат. Зачекайте, доки вщухне біль втрати і ви зможете спокійно обговорювати деталі замовлення.
Замовити пам’ятник в нашій майстерні ви можете в будь-який час і, якщо потрібно, залишити його на безкоштовне зберігання на невизначений термін. В нашій практиці було декілька випадків, коли людина похилого віку замовляла пам’ятник сама для себе.
По-друге, віруючі люди дотримуються релігійних міркувань, дослухаються порад священнослужителів щодо строків. В такому разі – вирішувати вам.
По-третє – зважте свій фінансовий стан. По-можливості, ознайомтеся з інформацією на сайтах, проконсультуйтеся з нашими фахівцями в телефонному режимі(за номерами, що вказані на сайті), щоб мати хоч приблизне уявлення про матеріал пам’ятників та їх ціну.
Строки виготовлення пам’ятників в залежності від виду - від 1 тижня.

Встановлення пам’ятника.
Встановлення пам’ятників зразу після поховання не рекомендується. Порушений ґрунт повинен добре осісти, щоби витримати навантаження пам’ятником. Оптимальний строк – 6-8 місяців після поховання. Але й тут існують нюанси. Важливу роль відіграють особливості місцевості, погодні умови, кількість опадів. Звичайно, не встановлюють пам’ятники в зимовий період, в дощову погоду, також не бажано це робити в надто спекотні дні (від +30⁰С).
Разом з нашими фахівцями ви можете обговорити всі нюанси та визначитися з датою встановлення пам’ятника чи інших робіт по благоустрою місця поховання.