Ми створюємо найбільшу різноманітність виробів для оформлення поховань – від невеликих недорогих пам'яток до меморіальних комплексів.

Про компанію

Пам'ять про померлу, але таку близьку передусім людину, повинна передаватися з покоління до покоління і зберігатися на віки. Люди розуміли це ще в стародавні епохи, що підтверджують похоронні пам'ятники з каменю, що дійшли до наших часів.
Початком розвитку діяльності нашої майстерні ми вважаємо 70-ті роки 20 сторіччя. Звичайно, підприємство мало зовсім іншу назву.

З плином часу мінялися назви, структури власності. Та набуті знання, навички, досвід роботи, культура обслуговування, відповідальне ставлення передавалися від старожилів до новачків, від покоління до покоління.

Своєчасно, відповідно до вимог прогресу впроваджувалися нові технології, нові методи роботи.
На сьогоднішній день ми маємо сучасну, технічно-оснащену виробничу базу, але і не втратили навички індивідуального підходу, уважність до дрібних нюансів.

Поруч з механізованою, комп’ютерною технологіями застосовується й ручна праця.
Замовити пам'ятник із граніту
Щоб на довгі роки сфотографувати в камені спогади про померлого, краще замовити пам'ятник з граніту, як метафору життя, що згасає, по той бік. В організацію з великим досвідом та гарною репутацією. Як визначити, де купити потрібну Вам модель найнадійніше? Дізнайтесь докладніше про процес виробництва. Якість породи залежить від способу видобутку. Найдешевший метод – спрямовані вибухи.
Однак вони породжують мікротріщини, які значно погіршують властивості виробу. Обережнішим є застосування повітряних подушок, які тиснуть і розколюють породу зсередини. Найдбайливіший і найдорожчий – метод каменерізу. Завдяки використанню спеціальної техніки гранітні плити зберігають міцність. Вибирайте фахівців, які видобувають лише природний камінь.

Купити пам'ятник із граніту
Якщо ви ще не визначилися, де купити пам'ятник із граніту, то ми допоможемо вам у скрутну хвилину. Майстерня «Ангел» вже понад 25 років спеціалізується на виготовленні меморіальних комплексів:
виробляємо та встановлюємо пам'ятники на могилу з граніту; ціни підбираємо індивідуально під ваші можливості; працюємо лише з натуральним каменем; даємо гарантію 10 років; реалізуємо художнє оформлення. У нас Ви можете замовити: меморіальний комплекс, одинарний пам'ятник, подвійний пам'ятник із граніту ціна одинарної споруди мінімального розміру від 4 000 грн. Майстри виконують роботи з кількох різновидів породи. Монумент із чорного граніту виглядає стримано та лаконічно.
Поставити пам'ятник на могилу ціна
Така архітектура підкреслить авторитетний образ та повагу до покійного. Чорний колір асоціюється з жалобою та жалем, але водночас він символізує невідомість. Ніхто не знає, куди вирушає людина після смерті. Пам'ятники з червоного граніту часто поєднують із чорною портретною плиткою. Вони виглядають менш важко і напружено. Червоний здавна вважається символом кохання та пристрасті. Якщо ви хочете вкласти в надгробок не тільки повагу, а й почуття до близької людини, то пам'ятники з мармурової крихти передадуть це повною мірою.

Пам'ятники з білого каменю зазвичай вибирають для людей, що глибоко вірять. Білий – колір чистоти, непорочності та божественного початку. Такі надгробки викликають світлий сум і тугу за тими, хто пішов. Вибирайте колір за особистими відчуттями, а ми допоможемо підібрати розмір, форму та стиль виконання. Щоб переглянути фотографії наших робіт та вирішити, який варіант буде найбільш доречним, відкрийте наш каталог. З будь-яких питань звертайтесь до менеджерів, вони поставляться з розумінням та обов'язково допоможуть вам.

Поки що про вас пам'ятають – ви живі. Нехай і не фізично. У пам'яті рідних та близьких, друзів, колег та знайомих. Це ваші сліди Землі. Вони зримі та реальні. Як і матеріальні. Як залишиться і могила, біля якої люди збиратимуться не лише офіційними днями пам'яті. Сюди приходитимуть, хто знає вас. Чи мовчки постоять, повідають про свої прикрощі та радощі, чи запитають поради – кожен по-своєму виявляє свої почуття, але все одно це означає головне – вас пам'ятають і люблять. Так само, як і ви пам'ятали та любили тих, кого проводили в останню путь.

Над чиїми могилами ви стояли, які намагалися всіляко упорядкувати. Встановлювали пам'ятник, обсаджували деревами та квітами, ладили столики та лавки. Так вже влаштовано життя, що рано чи пізно, але кожен, хто живе на землі, стикається з комплексом ритуальних служб. І дуже важливо, щоб на кожному етапі знайомства з цією галуззю скорботи та смутку ви зустрічали тільки високих професіоналів цієї справи.
Виготовлення пам'ятників ціни у Шостці.
Якщо виживете в Шостці, то, напевно, вже знаєте, що саме наша фірма пропонує найдешевші пам'ятники з граніту. Ми вже понад чверть століття на цьому ринку. Візьміть на замітку пам'ятники на могилу ціни лояльні. Ті, хто відвідував наші майстерні з виготовлення пам'ятників у Шостці, знають:
Ми використовуємо лише високоякісні матеріали. Всі роботи виконують найдосвідченіші професіонали – чи то художники, каменетеси чи різьбярі по каменю. Беремося за виконання як найбюджетніших, так і робіт високої складності. При високій якості робіт, терміни виготовлення та встановлення суворо дотримуються. Усі побажання замовників та ескізи проробляються скрупульозно до найдрібніших деталей. Наші ціни є конкурентоспроможними. Виконуємо також замовлення на виготовлення та монтаж супутніх виробів, таких як столики, лавки огорожі, альтанки.
Вартість пам'ятників на могилу у Шостці
Довірте виготовлення пам'ятників нам: готові зробити все, щоб встановлене на могилі ваших рідних та близьких надгробки стало справжнім виразником тих почуттів, які ви відчуваєте до дорогих померлих. І неважливо, чи це буде пам'ятник із дорогого полірованого граніту чи «бюджетний» — з мармурової крихти. Запам'ятайте: пам'ятники "Ангел" ціна доступна. Він буде виконаний бездоганно та з любов'ю. Він гідний пам'яті тих людей, на чиїх могилах буде встановлено. Граніт, як і мармур, камінь, з якого вилить Пам'ять.
Наші контакти
41100 Шостка, Сумська обл.
Скоропадського,133
050 357 2355
068 094 4865
Микола
050 307 6052
098 823 8580
Валерій
E-mail: angelshostka@gmail.com
Знаходимося навпроти Локотського цвинтаря